Mąż skończył studia ekologiczne ale nie mógł znaleźć żadnej pacy. Zatrudnił się jako pracownik budowlany w dużej firmie budowlanej w Toruniu. Zawsze interesowała go ekologia i środowisko. W domu segregujemy śmieci i nie wyrzucamy baterii czy przeterminowanych leków do śmieci.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – czy przyniosą zysk?

oczyszczalnia ścieków

Zanosimy je do odpowiednich pojemników. Natknęłam się na ciekawy artykuł w gazecie. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Szambo ekologiczna a także zbiornik na deszczówkę cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Szczególnie podczas budowy domu czy nawet jak ktoś kupuje działkę. Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest zakładana przez specjalistów. Oczyszczalnia biologiczna gwarantuje oczyszczenie wody. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są bezpieczne dla środowiska. Można je zamontować na każdym rodzaju gruntu. Przydomowa oczyszczalnia ścieków zapewnia tanią eksploatację. Artykuł mnie zaciekawił i wpadłam na super pomysł. Jak mąż wrócił z pracy zaproponowałam mu przekwalifikowanie. Pomyślałam, że skoro skończył ekologię i zawsze chciał w tej branży pracować, żeby założył firmę która będzie zakładać przydomowe oczyszczalnie ścieków. Mąż przeczytał dokładnie artykuł. Poszukał w internecie dodatkowych informacji. Zrobił biznesplan żeby oszacować jakie koszty trzeba mieć na start firmy. Stwierdził, że to ciekawy pomysł. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to przyszłość. Założył firmę i zaczął szukać pracowników. Gdy już zatrudnił kolegę, który ma doświadczenie w tej branży zaczęli szukać zleceń.

Pierwszy klient zgłosił się szybko. Był zadowolony z obsługi. Mąż zapewnił darmowy serwis i gwarancję na pięć lat. Klient wystawił na stronie internetowej pozytywny komentarz a my mamy już nowego klienta. Prace zaczynamy jutro.