Czasami warto się zezłościć na swojego chłopaka i tupnąć nogą. Mój tam w złości coś niemiłego mi powiedział, ja się obraziłam, i teraz chodzi za mną cały czas i mówi słodkie słówka. Ja udaję niewzruszoną. Rano skoczył mi po bukiet róż, a później wybrał się do sklepu.

Torebki coccinelle jako prezent na przeprosiny

torebki włoskie

Zastanawiałam się, co tam planuje, ale przecież nie mogłam go o nic zapytać. Koleżanka, która akurat go widziała, mówiła, że przeglądał włoskie sukienki w butiku. O matko, może jakąś mi kupi. Już jakiś czas temu, jak szperałam w jego laptopie, to przypadkiem zauważyłam, że przeglądał sklep internetowy w którym była moda włoska i to mnie zastanowiło. Byłam ciekawa, jaką niespodziankę dla mnie szykuje. Już miałam ochotę przestać się dąsać i zapytać co kombinuje, no ale nie mogłam się złamać przecież. Twardo udawałam naburmuszoną cały czas, chociaż już mi w większości przeszło. Wiedział, że uwielbiam włoskie ubrania damskie i mam na ich punkcie bzika, więc pewnie wymyśliłby jakiś zakup na poprawę mojego humoru, zwłaszcza, że widziano go już w sklepie z sukienkami. Nie mogłam się doczekać, aż zobaczę co mi kupił. No i czy w ogóle coś, bo nie miałam pewności, że tak się stanie. Wrócił do domu, ja siedziałam na rogu kanapy. Przyszedł do mnie i powiedział, że bardzo mnie przeprasza za swoje zachowanie, i że wcale nie chciał tego powiedzieć. Wyciągnął jakiś pakunek, i gry go otworzyłam to nie mogłam uwierzyć. Były to dwie ładne coccinelle torebki z najnowszej kolekcji! Przepiękna torba, pachniała jakby dopiero wyszła spod dłoni projektanta.

Byłam oszołomiona tym prezentem, ale wiedziałam, jaki był drogi, więc nie chciałam go przyjąć. Mówiłam, że nie potrzebują takich drogich rzeczy, że wystarczy, że przeprosił. No ale on był nieugięty i kazał mi się cieszyć z prezentu i go nie oddawać.