Mój syn niedługo obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Postanowiliśmy z żoną przygotować dla niego niespodziankę, którą będzie pamiętał całe życie. Wynajęliśmy z żoną boisko obok w szkole. Zapłaciliśmy trenerowi, który pochodzi z miejscowości Kraków i specjalnie do nas przyjedzie żeby poprowadzić imprezę.

Zajęcia sportowe dla dzieci z trenerem

zajęcia sportowe dla dzieciImpreza będzie tematyczna. Piłka nożna to główne zainteresowanie mojego syna. Na pewno nie spodziewa się, że rodzice wpadli na tak ciekawy pomysł. Boisko będzie do naszej dyspozycji przez cztery godziny. Impreza odbędzie się w piątek. Skontaktowaliśmy się z rodzicami kolegów i koleżanek syna. Chcieliśmy podpytać czy żadne dziecko nie ma w tym czasie dodatkowych zajęć. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zajęcia pozalekcyjne są drogie więc nie chcemy narażać nikogo na stratę poniesionych kosztów. W piątek o szesnastej dzieciaki mają się spotkać w szkole i czekać na sali gimnastycznej. Na znak trenera wszyscy wybiegną na boisko żeby przywitać naszego syna. Nie będzie się tego kompletnie spodziewał. Z synem pojechaliśmy na boisko a żona w tym czasie pojechała do cukierni po tort. Sala gimnastyczna była już przystrojona balonami. Trener dla gości przygotował ciekawe zajęcia sportowe dla dzieci w krakowie. Treningi indywidualne cieszyły się zainteresowaniem. Ustawiła się duża kolejka na treningi bramkarskie. Syn rozpoczął treningi indywidualne na boisku. Gdy był już w połowie, trener trzy razy zagwizdał w gwizdek wówczas z sali gimnastycznej wybiegli jego znajomi. Syn był bardzo zaskoczony.

Nie spodziewał się takiej niespodzianki. Wszyscy weszli na sale. Treningi bramkarskie i cała impreza trwała dalej. Treningi indywidualne były bardzo ciekawe również dla koleżanek mojego syna. Wieczorem syn stwierdził, że to były jego najlepsze urodziny.