Nazywam się Patryk i jestem studentem ostatniego roku studiów. Obecnie mieszkam w Łodzi, gdzie planuję zostać na stałe. Niedawno dostałem od rodziców prezent w postaci samochodu używanego, który był mi potrzebny.

Łódzkie pranie tapicerki i liczne zabrudzenia

pranie tapicerkiSamochód niestety był dość zaniedbany, dlatego zdecydowałem się zainwestować w jego czyszczenie. U nas w Łodzi jest mnóstwo myjni samochodowych, czy firm, które wykonują pranie tapicerki samochodowej i zdecydowałem się skorzystać z takich usług. Stan techniczny samochodu jest wzorowy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o wnętrze, to pozostawia ono wiele do życzenia. Konieczne jest pranie tapicerki łódź, która jest poplamiona oraz posiada liczne przybrudzenia niewiadomego pochodzenia. Zanim zacznę jeździć tym samochodem zdecydowanie muszę go do tego przygotować. Auto posiada ładne wykładziny samochodowe, które mimo zabrudzeń widać, że są w bardzo dobrym stanie. Znajdę więc firmę, która również robi pranie wykładzin samochodowych. Bardzo szybko znalazłem myjnię samochodową, która również robi pranie tapicerki samochodowej specjalnymi środkami czyszczącymi oraz pranie wykładzin. Umówiłem się na spotkanie i odprowadziłem samochód do myjni. Na miejscu uzyskałem informację, że pranie tapicerki samochodowej odbędzie się najlepszymi środkami czyszczącymi, które mają przyjemny zapach. Zostałem zapewniony, że kiedy wsiądę do auta, to poczuję się jakbym siedział w zupełnie nowym samochodzie. Poprosiłem oczywiście również o pranie wykładzin samochodowych, które są w bardzo dobrym stanie, ale mocno ubrudzone.

Po godzinie miałem odebrać swoje auto Byłem zaskoczony, że usługa zostanie wykonana w tak krótkim czasie. Kiedy przyszedłem po samochód to nie wierzyłem, że to jest to samo auto, które zostawiłem. Wyglądało jak nowe.