Pracuję jako przedstawiciel handlowy i wiele godzin spędzam na drodze kursując między kilkunastoma miastami. Chociaż lubię te „podróże” to zdarzyło się niejednokrotnie, że miałem ochotę rzucić wszystko w diabli i poszukać nowej pracy.

Warszawskie autoholowanie i nagła awaria

autoholowanie Najczęściej zdarzało się to kiedy pojawiały się problemy z samochodem. Nasz firmowy samochód wiele już przeszedł i nie dziwi nikogo kiedy nagle coś w nim zaczyna szwankować. Pół biedy kiedy jest to niegroźna usterka z którą idzie swobodnie dojechać do warsztatu samochodowego. Zdarzają się jednak też sytuacje kiedy samochód psuje się w samym środku trasy, gdzieś daleko od Warszawy i jakichkolwiek innych ośrodków życia. Tego typu sytuację miałem zaledwie trzy miesiące temu. Samochód nagle stanął i nie mogłem go ponownie odpalić. Zadzwoniłem po autoholowanie warszawa tak jak zawsze tylko tym razem okazało się, że najbliższy serwis samochodowy znajduje się prawie czterdzieści kilometrów stąd i właśnie jest zajęty usuwaniem skutków kraksy na autostradzie. Pani dyspozytorka przekazała mi numer do jakiegoś punktu, który miał się znajdować w okolicy. Kiedy tam zadzwoniłem okazało się, że jest to tylko warsztat samochodowy i nie prowadzą pomocy drogowej. W tej chwili wiedziałem już, że nie dam radę dotrzeć na żadne z zaplanowanych spotkań, liczyłem jednak, że pomoc drogowa dotrze do mnie na tyle szybko, że chociaż zdążę wrócić do domu przed zmrokiem. Niestety czekałem na holowanie prawie osiem godzin. Kiedy dojechaliśmy z powrotem do Warszawy musiałem jeszcze poczekać w warsztacie na jakieś przeglądy.

Ostatecznie auto pomoc kosztowała firmę kolejne kilkaset złotych. Gdyby złożyć do kupy te wszystkie pieniądze które dotąd wydaliśmy na ten samochód prawdopodobnie stać byłoby nas na następny.

Informacje pochodzą ze strony http://www.auto-abc.pl/autoholowanie-24h