Lekarz ginekolog to taki specjalista, którego bardzo boją się kobiety. Panie uważają, ze dużo lepiej jest nie wiedzieć niż wiedzieć, że coś jej jest.

Medycyna pracy to podstawa

medycyna pracyCzego panie się boją ? Obawiają się, że badanie u takiego specjalisty boli, trzeba się rozebrać przed obcym mężczyzną / kobietą co powoduje dodatkowy dyskomfort. Niestety, myślenie takie nie przynosi nic dobrego, a w dodatku ma ono często opłakane skutki i kobiety stają się ofiarami swojego własnego strachu. Strefy intymne to takie elementy układu kobiety, o które trzeba dbać szczególnie. Na rynku obecnie mamy mnóstwo preparatów do higieny intymnej, których zadaniem jest dbanie o prawidłową florę okolic kobiecych. Jednak w różnych fazach cyklu siła obronna przed bakteriami jest słabsza. Łatwo wówczas o infekcję intymną. W Łodzi jedna z pań chciała podać do sądu jedno kąpielisko, ponieważ po zażyciu, wydawało się jej chłodzącej o orzeźwiającej kąpieli doznała infekcji intymnej. Potrzebowała zażywania antybiotyków i specjalnych płynów do higieny intymnej. Lekarz ginekolog pomoże nam wykryć wszelkie choroby związane z szyjką macicy – od drobnej infekcji aż po pochodne nowotworów. Trzeba tylko przemóc swój strach i lęk przed nieznanym. Apelujemy także do kobiet, które zaczynają prace – najlepsza medycyna pracy w Łodzi to miejsce, które musicie odwiedzić.

Ginekolog pomoże także kobietom, które mają problemy z zajściem w ciąże. Kardiolog to drugi lekarz, który musi odwiedzić kobieta starająca się o potomstwo. Lekarz musi znać wszelkie choroby, czy któraś nie zagraża życiu i zdrowiu przyszłej matki a także maleństwa.