Jaki prezent kupić kumplowi? To nie lada problem, ponieważ nie kupimy kumplowi kwiatów czy czekoladek. Takie prezenty możemy robić kobietom.

Podaruj w prezencie detailing

detailingZ mężczyznami jest trochę inaczej. Najlepszym podarunkiem dla każdego faceta będzie coś związanego z motoryzacją. Nie mam na myśli zakupu auta czy równie drogiej rzeczy. Możemy na przykład podarować coś w stylu auto detailing. Z całą pewnością będzie nam wdzięczny i będzie się cieszył z takiego a nie innego podarunku. Jeżeli jesteśmy zamożni i chcemy podarować naszemu przyjacielowi coś bardzo praktycznego, a cena nie gra roli , możemy podarować mu taką usługę jak ochrona lakieru. Jeżeli nie mamy aż takiego budżetu, zainwestujmy po prostu w coś śmiesznego. Z całą pewnością nie będzie to zła decyzja i sprawi ona radość solenizantowi. Jakie jeszcze pomysły sprawdzą się na prezent dla prawdziwego mężczyzny? Może detailing? Wydaje mi się , że równie dobrym wyborem będą różnego rodzaju gadżety elektroniczne. Osobiście nie znam żadnego kolegi, który nie interesowałby się gadżetami i nie chciał dostać takiego czy innego na prezent. Jeżeli nie chcemy mieć stuprocentową pewność, że to co podarujemy sprawdzi się i będzie przydatne, możemy po prostu wprost zapytać o to zainteresowanego. Może nie jest to zbyt spontaniczne ani niespodziewane, ale zauważyłam że coraz więcej osób tak robi. Ktoś mówi nam wprost, że chce dostać autokosmetyki. Może dlatego, żeby uniknąć pomyłek i dublowania przedmiotów. Czasami na pewno dzieje się tak na samą prośbę solenizanta.

Ja osobiście nie uznaje takiego sposobu i uważam, że element zaskoczenia jest najważniejszy przy wręczaniu czegokolwiek i że wartość prezentu jest drugorzędna. Więcej szczęścia czasami daje darmowy prezent ręcznie wykonany niż najdroższy gadżet.

Polecamy: detailing – autonablask.pl