Moja kuzynka skończyła prawo. W sumie odkąd pamiętam chciała zostać panią adwokat, taką naprawdę najlepszą w tym co robi.

Radca prawny – nie oceniaj go po pozorach

radca prawnyW sumie zawsze świetnie się uczyła i miała wprost niewyobrażalna dla mnie pamięć. Nigdy nie rozumiałam jak ona w tak szybkim tempie może nauczyć się tylu wydarzeń z historii. Po prostu dziewczyna była bardzo zdolna. Po maturze dostała się na wymarzone studia prawnicze. Zamieszkała w mieście Bydgoszcz i w sumie była bardzo zadowolona. Ja wybrałam dużo bardziej łatwiejsze studia. Kiedyś kuzynka zaprosiła mnie do siebie byśmy razem poszły na studencką imprezę. W sumie średnio mi się chciało bo już sobie wyobrażałam jak drętwo może być na takiej prawniczej imprezie. Jednak dawno nie widziałam się z kuzynką i stwierdziłam, że ją odwiedzę. Poszłyśmy na imprezę do klubu.
W sumie ludzie nie wyglądali tak jak w moich wyobrażeniach. Przy stoliku siedział z nami prawnik, który opowiadał świetne dowcipy. W sumie za chwilę dosiadł się przyszły profesjonalny radca prawny – Bydgoszcz i powiem szczerze, że dawno tak dobrze się nie bawiłam. Doszłam do wniosku, że nigdy nie należy oceniać ludzi po pozorach. Wcale Ci ludzie nie byli w żadnym stopniu nadęci czy zapatrzeni w siebie. Byli po prostu ambitni a to chyba nic złego. Podziwiałam ich za to, że potrafią nauczyć się na pamięć tak wielkich partii materiału. Takie imprezowanie było dla mojej kuzynki rzadkością, w sumie traktowała chyba to jako nagrodę za dobrze zdaną sesję. Cały weekend spędziłyśmy bardzo miło. Byłyśmy w kinie, pochodziłyśmy po sklepach. Kuzynka obiecała mi, że następnym razem odwiedzi mnie i wtedy razem pobawimy się u mnie. nie mogłam się oczywiście doczekać jej przyjazdu.

Obawiałam się tylko czy będzie się tak dobrze bawiła u mnie jak ja u niej. W sumie zawsze dobrze się czułyśmy w swoim towarzystwie więc chyba nie miałam się o co martwić.